Датчик лазер. OADM-20I4471-S14C BAUMER, OADM-20I4471-S14C 10133583 — BAUMER Laser Distance Sensor, Fixed Sensing Range, Output Signal 4 … 20 mA / 0 … 10 VDC, Measuring Distance 100 … 500 mm, 2 mm Point Beam Type, connector M12, 5 pin | 11164054